Vizyon

Bugüne kadar insanların hastalıkları ve sağlık problemleri konusunda klasik tıp eğitimi almış hekimler, şifacılar ve Herbalistler ayrı ayrı çalışmalar yapmışlardır.
Ancak, Klasik Tıp eğitimi almış doktorların çoğunluğu hastalığa sadece organ bazında bakarak değerlendirme yaparlarken, Alternatif Tıp uzmanları, Herbalistler ve Şifacılar ise insan vücut fizyolojisini bilmediklerinden tedavilerinde de yetersizlik ve eksiklik bulunmakta ve hatta bireye zarar verici boyutlara ulaşmaktadır.

Dolayısı ile yıllardır klasik Tıp Eğitimi alanlar ile Tıp eğitimi almadan kendilerini Doğal Tıp, Alternatif Tıp uzmanı ve herbalist olarak tanımlayan insanların birbirlerini suçladıklarına tanık olmuşsunuzdur. Bu durumda çoğu kişi, doktorlar ile Alternatif Tıpla uğraşanlar arasında mekik dokumaya başlamıştır…

Dr Remedy Sağlığa holistik, yani bütünsel tıp ilkeleri ile yaklaşmaktadır.
Dr Remedy için gerçek bir sağlıktan söz edilebilmesi, Enerji Beden, Zihin ve Fiziksel sağlığın tam olması ile mümkündür. 

Sağlık, üç bacaklı saç ayağı gibidir. Bacaklardan birinde bozulma olduğunda, nasıl dengesiz bir duruş olursa insan sağlığı da benzer şekilde bozuk durmaya başlar. Bir şekilde ayakta durabilse bile zaman içerisinde görevini yapamaz olur.
Evrende bulunan bütün canlıların etrafı kendilerini koruyan bir elektromanyetik kalkan ile çevrilidir. Bireyin doğduğu andan günümüze kadar yaşadığı olaylar, hastalıklar, baskılar, stres ve travmalar ile hissettiği duygular, düşünceler zaman içerisinde bireyin etrafını çerçeveleyen bu elektromanyetik kalkanda bozulmaya neden olmakta, zamanında çözülemediğinde ise fiziksel bedenimizde kırgınlık, depresyon, dolaşım ve bağışıklık sistemi bozukluğundan kansere varıncaya kadar bir dizi hastalığın doğmasına neden olmaktadır.

Adresimiz

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 (0216) 411 95 98
  (0530) 605 36 79
Bağdat Caddesi, Selamiçeşme, Fenerbahçe Mah. 160/1 A BLOK PK : 34726 Kadıköy - İstanbul

Hakkımızda

Dr Remedy "SAĞLIĞINIZ BAŞARIMIZDIR" sloganına esas olmak üzere sizler için hazırladığı, size en uygun programı tespit edip bunu uygulayıp toplumu oluşturan ve oluşturacak bireylere daha anne karnından itibaren sağlık bilinci ve sağlık kazandırarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı planlar..

Sosyal Medya: