Beslenme

İnsanlar yedikleridir. Ne kadar sağlıklı beslenirseniz hastalıklardan o kadar korunursunuz. Sağlıklı beslenme planı ile sağlık kazanmak için yapılan beslenme arasında farklar vardır. Sizler sağlığınızı korumak için yapılan beslenme planını uygularsanız; sağlığınızı kaybetmez ve dolayısı ile sağlık kazanmak için yapılan programa ihtiyacınız kalmaz. Bugüne kadar yanlış belki size göre doğru bir beslenme içindeyseniz bundan sonra ihtiyacınız olan size uygun programın uygulanması gerekir. 


Beslenme programları sadece zayıflama veya kilo alma için uygulanmaz. Şeker hastalığı, kolesterol yüksekliği, hipertansiyon, gut, mide ve bağırsak hastalıkları, şeker düşüklüğü, karaciğer ve safra kesesi hastalıkları, böbrek hastalıkları, meme hastalıkları, akciğer hastalıkları, prostat hastalıkları, over hastalıkları, beyin ve sinir hastalıkları, kalp hastalıkları, ruhsal hastalıklar, çocukta gelişim bozuklukları, kanser hastaları için de beslenme programları gereklidir ve hazırlanır.

Adresimiz

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 (0216) 411 95 98
  (0530) 605 36 79
Bağdat Caddesi, Selamiçeşme, Fenerbahçe Mah. 160/1 A BLOK PK : 34726 Kadıköy - İstanbul

Hakkımızda

Dr Remedy "SAĞLIĞINIZ BAŞARIMIZDIR" sloganına esas olmak üzere sizler için hazırladığı, size en uygun programı tespit edip bunu uygulayıp toplumu oluşturan ve oluşturacak bireylere daha anne karnından itibaren sağlık bilinci ve sağlık kazandırarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı planlar..

Sosyal Medya: