Çakraların düzenlenmesi

 

PhotoBIOTIC renkli

Hayat ışıktır– ışıksız (fotonlar) hayat olmaz

 PHYSIOTRON PhotoBIOTIC ® stimülasyon sistemi, hücre iletişimini arttırarak sağlığınızı korumanıza  yardımcı olur ve hücrelerin birbirleri ile pozitif iletişim kurmasını  sağlar.

Işık sadece bir enerji yayıcısı görevi görmez, ayrıca, organizma içinde bir düzenleyici işlevi vardır.

Güneş ışığı tayfı ve biyofoton kullanarak regüle edici bilgiler biyolojik sisteme yeniden  dağıtılır.

Çakralar   vücudun enerji merkezleridir ve modern tıpta yerleri endokrin sistemi bezlerine denk düşmektedir. Çakralardaki enerji dengesizlikleri sağlık sorunlarına yol açmaktadır.Bu dengesizlikleri düzeltmek için  Physiotron PhotoBIOTIC kullanılır.

Işık spektrumunda  7 renk vardır. Bütün renklerin titreşimleri vardır. Mesela, Kırmızı en uzun dalga boyuna sahip ve en yavaş titreşim frekansına, Mor ise en kısa dalga boyuna ve en hızlı titreşim frekansına sahiptir.  

 Bir çakra  fazla çalışıyorsa, az çalışıyorsa, tıkanmış veya kapanmışsa dengesizlik yaratır. 

İnsanlar çakralarındaki dengesizlikleri fiziksel, bedensel ve zihinsel olarak hissederler.

 

ÇAKRA

Adresimiz

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 (0216) 411 95 98
  (0530) 605 36 79
Bağdat Caddesi, Selamiçeşme, Fenerbahçe Mah. 160/1 A BLOK PK : 34726 Kadıköy - İstanbul

Hakkımızda

Dr Remedy "SAĞLIĞINIZ BAŞARIMIZDIR" sloganına esas olmak üzere sizler için hazırladığı, size en uygun programı tespit edip bunu uygulayıp toplumu oluşturan ve oluşturacak bireylere daha anne karnından itibaren sağlık bilinci ve sağlık kazandırarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı planlar..

Sosyal Medya: