Cell-com

alt

Tüm evren atomlardan ibarettir. Canlı veya cansız, madde dediğimiz oluşum enerjinin katı halidir. Nasıl belirli aralıktaki sesleri duyuyor veya belirli renklere tekabül eden ışık dalga boylarını görebiliyorsak, algı reseptörlerimiz de kendimizi madde halinde tanımlamaktadır. Fakat bu algılama biçimi gerçeği değiştirmez.

alt

Atomların herbiri frekanslara sahiptir. Düşünce ve duygularımız da birer frekansa sahiptir.Düşündükten sonra düşüncenin ne olduğunu düşünüyorsunuz? Ortadan kalkıyor mu? Bizim tüm korkularımız sahip oldukları frekans uzaklaştırıldığında kaybolacaktır. İstendiğinde sahip olmak istediğiniz frekans yüklemesi yapılacaktır. Örnek olarak panik atağınız var veya uçuş korkusuna sahipseniz bu frekanslar silindiğinde korkularınız yok olacaktır.

alt

Adresimiz

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 (0216) 411 95 98
  (0530) 605 36 79
Bağdat Caddesi, Selamiçeşme, Fenerbahçe Mah. 160/1 A BLOK PK : 34726 Kadıköy - İstanbul

Hakkımızda

Dr Remedy "SAĞLIĞINIZ BAŞARIMIZDIR" sloganına esas olmak üzere sizler için hazırladığı, size en uygun programı tespit edip bunu uygulayıp toplumu oluşturan ve oluşturacak bireylere daha anne karnından itibaren sağlık bilinci ve sağlık kazandırarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı planlar..

Sosyal Medya: