DSD (Dinamik Segmenter Diagnosis)

alt

Fizik boyutta oluşan olumlu veya olumsuz değişiklikler enerji boyutunu etkilediği gibi enerji boyutunda oluşan değişimler de fiziksel boyutta hastalıklara ve iyileşmeye sebep olur.

  Gelişen teknolojinin bize en büyük armağanı, insan vücudunun fizik görüntüsünün yanı sıra enerji boyutunun da olduğuna dair bilgidir. İnsan vücudunda herhangi bir sorun saptadığımızda veya daha bozukluk saptanmadan enerji sisteminde bozulma mevcuttur.

 RYODORAKU yöntemine dayanan bu sistem ile organların enerjisi değerlendirilir. El bileği ve ayaklarda meridyenlerin üzerinde mevcut 24 noktadan alınan elektriksel ölçümlerle, organizmanın genel durumu hakkında bilgi edinilir ve belirti vermeyen olguların tespit edilmesine olanak sağlar. 

altSağlığa bütünsel bir yaklaşım sağlar. Vücutta parazit, bakteri ve mikroorganizmaların bulunma olasılık ve oranlarını gösterir. 

Bu ölçümler sonucunda organların sahip olduğu enerji anlaşılır. Kısa dönem ve uzun dönemde ortaya çıkacak bozukluklar önceden tespit edilir. Dolayısıyla check-up tetkiki olarak değerlendirilir.

Adresimiz

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 (0216) 411 95 98
  (0530) 605 36 79
Bağdat Caddesi, Selamiçeşme, Fenerbahçe Mah. 160/1 A BLOK PK : 34726 Kadıköy - İstanbul

Hakkımızda

Dr Remedy "SAĞLIĞINIZ BAŞARIMIZDIR" sloganına esas olmak üzere sizler için hazırladığı, size en uygun programı tespit edip bunu uygulayıp toplumu oluşturan ve oluşturacak bireylere daha anne karnından itibaren sağlık bilinci ve sağlık kazandırarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı planlar..

Sosyal Medya: