Globulie yapımı

Globulie yapımı

Hastalıklarda kullanımda çok etkin bir ajan olan globulieyi duydunuz mu?.

Bu sitenin en büyük özelliği, size bir çok kişinin olduğunu bilmediği ve o yüzden de olmadığını sandığı yeni bilgileri göstermek. Radionik ve cellcom'u okumadıysanız ilk önce o bölümleri okuyun. Biokimya boyutundan çıkıp biofizik ve quantum fiziği boyutuna geçin. Madde sandığımız atomun hareketinden doğan frekansların olmadığı bir ortamda hayatın olmayacağını bilin.

En basit ifade ile siz havuç yediğiniz zaman neden vücudunuzda havuç gözükmüyor? Hiç merak etmediniz mi? "Kimse düşünmüyor, ben neden düşüneyim?" mi diyorsunuz. Bugüne kadar gerçekleri hiç düşünmeden yaşadık. İsteyenler bundan sonra da böyle yaşayacak.

Sizi esas iyileştirecek olan frekanslardır. Maddenin gerçek hali enerjidir ve her şey önce enerji ortamında olur. Sonra biz onu maddde ortamında anlarız. Bu noktada çok enteresan bir durum ortaya çıkıyor. "Maddedeki sorunları da frekanslar ile düzeltebiliriz" gerçeği, bize bir olanak sunuyor. Madem hastalıkların iyileşmesi için madde olarak aldığımız maddeler vücutta frekans halinde etki ediyor. Hastalıkların iyileşmesi için gerekli molekğlleri frekans olarak verdiğimizde vücutta çevirme yapmadan direkt etki şansı yakalanıyor.

Fransada üretilen globulie frekansları çok kuvvetli bir şekilde tutan bir maddedir. Biorezonans ile tespit edilen veya diğer yöntemler ile saptanan eksikliklerin frekansları globulieye yüklenir. Bunların günde kaç defa alınması gerektiği tespit edildikten sonra üretilen globulie ile alerji olmadan ve kimyasal madde olmaksızın kullanma olanağını elde ediyorsunuz. Çok pahalı veya bulunamayan maddelerin frekansları yüklenerek destek olarak kullanabilirsiniz.

Adresimiz

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 (0216) 411 95 98
  (0530) 605 36 79
Bağdat Caddesi, Selamiçeşme, Fenerbahçe Mah. 160/1 A BLOK PK : 34726 Kadıköy - İstanbul

Hakkımızda

Dr Remedy "SAĞLIĞINIZ BAŞARIMIZDIR" sloganına esas olmak üzere sizler için hazırladığı, size en uygun programı tespit edip bunu uygulayıp toplumu oluşturan ve oluşturacak bireylere daha anne karnından itibaren sağlık bilinci ve sağlık kazandırarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı planlar..

Sosyal Medya: