Misyonumuz

 Dr Remedy "SAĞLIĞINIZ BAŞARIMIZDIR" sloganına esas olmak üzere sizler için hazırladığı, size en uygun programı tespit edip bunu uygulayıp toplumu oluşturan ve oluşturacak bireylere daha anne karnından itibaren sağlık bilinci ve sağlık kazandırarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı planlar.

Her bireyin daha sağlıklı, daha uzun ve kaliteli yaşama sahip olması için çalışmak, hangi yaşta ve hangi sağlık durumunda olursa olsun, holistik tıp ilkeleri ile antiaging esaslı, insanın sadece et ve kemik olmadığını, dahası pekçok şeyi olduğunu bilerek, pek çok yöntem ve aletten faydalanarak, doğu tıbbının bilgeliği ile batı tıbbının teknolojisinin birlikte mükemmel birlikteliğini holistik tıp ilkeleri ile birleştirerek artık ailemizin bir ferdi olarak kabul edeceğimiz siz dostlarımızla daha sağlıklı ve daha iyi hissedeceğiniz yarınlara ulaşmak..

Adresimiz

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 (0216) 411 95 98
  (0530) 605 36 79
Bağdat Caddesi, Selamiçeşme, Fenerbahçe Mah. 160/1 A BLOK PK : 34726 Kadıköy - İstanbul

Hakkımızda

Dr Remedy "SAĞLIĞINIZ BAŞARIMIZDIR" sloganına esas olmak üzere sizler için hazırladığı, size en uygun programı tespit edip bunu uygulayıp toplumu oluşturan ve oluşturacak bireylere daha anne karnından itibaren sağlık bilinci ve sağlık kazandırarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı planlar..

Sosyal Medya: