Bölgesel incelme

b1

Zayıflama ve bölgesel incelmede  teknoloji gelişiyor. Cerrahi müdahale olmadan ve ilaç içmeden; göbek ve kalça bölgesindeki yağları eriten ve

bölgesel incelmeye olanak tanıyan, yağlara düşük dozda enerji veren (LLLT) ile sellülit şikayeti de olumlu etkilenir.  

Zayıflamak istiyor, ama uzun süre devam edecek diyet yapacak kadar sabrı olmayanların tercihi Kuantum Işın terapisi ile insanlar 1 ayda 2 bedene kadar incelebiliyorlar. 

Hem sağlıklı zayıflamak, hem de bölgesel fazlalıklardan kurtulmak herkesin isteğidir. 

Selülit Tedavisinde 

Uygulamada ağrı ve yan etki yoktur. Son derece güvenlidir. İncelme dışında cilt sorunları, akne ve sivilceler, sellülit, ödem vb durumlarda da kullanılabilir. Doğrudan sorunlu bölge hedeflenir. Cildi gençleştirmede de kullanılır. FDA onaylı bir tekniktir.

LLLT uygulamadan önceki ve uygulamadan 6 ay sonraki durum

Bu uygulamalarda yağ hücrelerinin ilk dört dakikada %80' inin parçalandığı, altı dakikanın sonunda ise %99' unun parçalandığı gözlenmiştir...

  LLLT ile 

  1. BIYOSTIMÜLASYON ETKİSİ; Hücre bazında etki ile hücresel metabolizma hızlanır , mitokondrial prosesin aktivasyonunu sağlanır. Makrofaj ve fibroplast artışı sağlanır.
  2. ATP sentezinde %200 artış olur,
  3. Kan ve Lenf dolaşımında artış sağlanır.
  4. Kan damarlarının onarım ve yenilenmesinde artış olur.
  5. Enzim aktivitesi artar. 
  6. Yaraların mikroplara karşı duyarlılığı artar. 
  7. Protein sentezi uyarılır. 
  8. Deri ve sinir refleks yolları uyarılır. 

Adresimiz

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 (0216) 411 95 98
  (0530) 605 36 79
Bağdat Caddesi, Selamiçeşme, Fenerbahçe Mah. 160/1 A BLOK PK : 34726 Kadıköy - İstanbul

Hakkımızda

Dr Remedy "SAĞLIĞINIZ BAŞARIMIZDIR" sloganına esas olmak üzere sizler için hazırladığı, size en uygun programı tespit edip bunu uygulayıp toplumu oluşturan ve oluşturacak bireylere daha anne karnından itibaren sağlık bilinci ve sağlık kazandırarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı planlar..

Sosyal Medya: